Clubcompetitie 2003/2004, ronde 2

Eindstand groep C na 5 zittingen

terug

rang naam - 1 - - 2 - - 3 - - 4 - - 5 - totaal gemidd. MP P/D
1 Cees Moesbergen & Wim Wind 48,81c 61,73 45,54 51,53 67,80c 275.41 55.08 75 P
2 Janke Baardman & Karin Gordijn 53,57 51,79 54,76 64,54 45,98 270.64 54.13 60 P
3 Thea & Joop van Ooijen 52,98 51,79 50,00a 55,87 55,71 266.34 53.27 45 P
4 Anneke Bonnema & Do Quant 44,05 50,00a 57,74 57,65 55,71 265.15 53.03 30 P
5 At & Ardie Chevallier 50,89 50,00a 58,93 58,93 45,89 264.64 52.93 15 P
6 Corrie & Ton de Lange 52,98 53,83 49,11 48,47 51,64 256.02 51.20    
7 Ad van Bentum & John Mattheij 57,44 51,28 55,95 40,05 50,00a 254.72 50.94    
8 Ria Levenbach & Tineke van Roekel 48,81 47,45 48,81 59,18 50,00a 254.25 50.85    
9 Henny Moesbergen & Susan Wind 48,81c 35,20 49,70 42,86 67,80c 244.37 48.87    
10 Bep & Cor Kalkhoven 55,95 50,26 44,35 48,78a 44,58 243.92 48.78    
11 Jeanne van der Bruggen & Anja de Wit 50,30 43,88 48,51 51,28 48,45 242.41 48.48    
12 Joke Hartman & Els van de Leeden 42,86 52,81 38,69 47,91a 57,29 239.55 47.91    
13 Françoise Taquin & Andries Overbeek 49,08a 51,79 39,08a 41,84 53,63 235.42 47.08    
14 Anne van Bentum & Truus de Vries 47,32c 43,37 53,57 48,47a 38,47a 231.20 46.24    
15 John Klaassen & Wim van Meurs 42,86 52,04 53,57 40,05 42,20 230.72 46.14    
16 Bep de Coole & Els van der Laan 47,32c 53,57 40,77 50,77 34,97 227.40 45.48    
17 Rien Nellestijn & Theo Wernsen 47,62 48,47 43,46a 38,52 39,23 217.29 43.46    
18 Anneke & Gerrit van Nieuwenhuizen 53,57 a a 51,02 a 0.00 0.00    
19 Hilda Ouwehand & Jurjen Bultje a 50,77 a 47,45 a 0.00 0.00    
20 Jantje & Tjark Struif Bontkes a a a a 56,19 0.00 0.00    
21 Barbara van Boeijen & Marleen de Kok a a a a a 0.00 0.00    
21 Christien & Janus van Ledden a a a a a 0.00 0.00    

Uitleg codes:
a = afwezig, vervangende score
c = combipaar
i = met invaller
m = minder spellen gespeeld, dus gewogen gemiddelde!
h = in hogere lijn gespeeld
l = in lagere lijn gespeeld